En avantajlı fiyatlarla dilediğiniz aracı kiralayın

Araba Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Araç kiralama hem bireyler hem de kurumlar için giderek daha fazla önem kazanan bir ihtiyaç haline geldi. Ülkemizde de araba kiralamak, çoğu zaman araç satın almaktan daha kârlı olabilir.

araç kiralamanın faydaları

Rent a car yani araç kiralama hizmeti hem bireyler hem de kurumlar için giderek daha fazla önem kazanan bir ihtiyaç haline geldi. Ülkemizde de giderek daha fazla farkına varıldığı üzere araba kiralamak, çoğu zaman araç satın almaktan daha kârlı olabilir. Bunun nedeni, kiralık araç fiyatları belirlenirken bu rakama aracın bakımı, temizliği, olası bir arıza ya da hasar için masrafların sağlanması, yedek araçla hemen değişimin yapılması, vergisi, periyodik bakımları, sigortası gibi kalemlerin de dahil olmasıdır.

Ayrıca bu süreçlerle birey ya da şirket bazında uğraşmak zorunda olmamak da önemli bir konfor sunar. Bir diğer yandan, şirketlerin filolarında genellikle en yaşlısı 2-3 yaşında olan ancak çoğunlukla da kilometresi oldukça düşük olan araçlar bulunur. Bu da kullanıcıya yeni model ve donanımlı bir araç kullanmanın konfor ve prestijini sunar. Özellikle her gün bir araca ihtiyaç duymayan, tatil ve özel günlerde araç ihtiyacı doğan bireysel kullanıcı için vergi, bakım, sigorta, hasar masrafları olmayan bir araç kullanmak son derece avantajlı olabilir.

Başka bir deyişle; yılın sadece bir ya da iki döneminde kullanacağınız bir araç için Kasko, Trafik Sigortası, vergiler, bakım ve onarımlar, otopark ücreti gibi masrafları yapmadan üstelik de kendi bütçenizle belki de alamayacağınız kadar yeni bir aracı kullanabilirsiniz. Aynı durum uzun dönem kiralama sürecinde şirket ve kurumlar için de geçerlidir. Size ucuz araç kiralama imkanı sağlayan Rapid Rent a Car sayesinde en uygun kiralık araç avantajlarından faydalanabilirsiniz.

araç kiralama fiyatları
AVANTAJLI FİYATLARLA ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Uygun fiyatlı araç kiralamanın merkezi olan Rapid Araç Kiralama sayesinde istediğiniz marka, model ve özellikteki aracı en uygun koşullarda kiralayabilir ve memnuniyetinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.