En avantajlı fiyatlarla dilediğiniz aracı kiralayın

Araç Seçerken Dikkat Edilecekler

Yolcular ve bavullarınız için büyük bir araç seçerseniz, aracın keyfini daha iyi çıkarırsınız. Aracınızı dolu alıp dolu teslim etme prosedürü sizi fazla yakıt bedeli ödemekten kurtarabilir.

araç kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

Bagaj Kapasitesi:

Eğer yolcular ve bavullarınız için büyük bir araç seçerseniz, kiralamanızın keyfini daha iyi çıkarırsınız.

Yakıt Poliçesi:

Aracı fazla kullanmayacak mısınız? Dolu alıp Dolu teslim etme prosedürü sizi fazla yakıt bedeli ödemekten kurtarabilir.

Araç kiralamak için gereklilikler:

Sizin konfirmasyon makbuzunuz/eKonfirmasyon Makbuzunuz, araç kiralaması için bize ücret ödediğinizi gösterir. Ana Sürücünün adına olan kredi kartında/banka kartında aracın güvenlik depozitosunu karşılaması amacıyla yeterli limitin olması gerekmektedir. Her sürücünün full, geçerli, ve en az 12 aylık (çoğu zaman 24 aylık) sahibi olmaları gerekmektedir. Tedarikçi firma çalışanları pasaportunuzu ve her hangi bir kimlik yerine geçen belgeyi görmeleri gerekmektedir. Farklı araç kiralama firmalarının farklı gereksinimleri bulunmaktadır bu nedenle lütfen her firmanın kiralama şartlarını ve koşullarını iyice okuduğunuza emin olunuz.

araç kiralama fiyatları
AVANTAJLI FİYATLARLA ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Uygun fiyatlı araç kiralamanın merkezi olan Rapid Araç Kiralama sayesinde istediğiniz marka, model ve özellikteki aracı en uygun koşullarda kiralayabilir ve memnuniyetinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.