En avantajlı fiyatlarla dilediğiniz aracı kiralayın

Hakkımızda

Hakkımızda

rapid araç kiralama firması

Araç kiralama sektörüne 1994 yılında adım atan Rapid Araç Kiralama, kuruluşundan bu yana sunmuş olduğu kaliteli hizmeti ve güvenilirliği ile sektörün önde gelen araç kiralama firmalarından biri olmayı başarmıştır. Müşterilerimize daima en yüksek kalitede, ekonomik ve hızlı hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan Rapid rent a car, araç kiralamak isteyen herkesin ilk seçeneği haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu avantajlarla birlikte teknolojiyi yakından takip eden Rapid rent a car, değerli müşterileriyle birlikte hareket eden, ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir.

Uzun yıllar araç kiralama sektöründe çalışarak tecrübe sahibi olan genç ve dinamik ekibimiz, uygun fiyat politikamız, geniş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın periyodik bakımları eksiksiz olarak tamamlanarak hizmete sunulur. Rapid Araç Kiralama olarak sizlere güvenli ve konforlu bir seyahat geçirmenizi sağlamak adına son model ve servis bakımlı araçlar ile hizmet vermekteyiz. Şöförlü ve şöförsüz olarak 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz, kalite ilkelerine sıkı bir şekilde bağlı kalarak tüm personeli ile değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

Araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Rapid Araç Kiralama, geniş araç filosu ile bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır.

araç kiralama fiyatları
AVANTAJLI FİYATLARLA ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Uygun fiyatlı araç kiralamanın merkezi olan Rapid Araç Kiralama sayesinde istediğiniz marka, model ve özellikteki aracı en uygun koşullarda kiralayabilir ve memnuniyetinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.